Czy to już ciąża?

Staram się z moim chłopakiem o maleństwo... Stosunek odbyliśmy 10 października w sobotę... Ostatnią miesiączkę miałam dostać 18 września, a dostałam 20. Więc wyliczyłam sobie, że mój cykl będzie trwał 32 dni i że dziesiąty jest ostatnim dniem płodnym... Wczoraj powinnam dostać okres, lecz go nie dostałam, w ogóle nie zapowiada mi miesiączka. Mam cały czas uczucie mokrości, mam biały śluz, bolące sutki i ból w podbrzuszu, jak w dni okresu (ale go nie mam), jestem senna... dużo jem... i mam podwyższoną temperaturę, powyżej 37,C... i chodzę starasznie zakręcona... Test robiłam już 3 razy i wynik był negatywny. 1. test zrobiłam 3 dni po stosunku, drugi 5 dni i dziś trzeci... Niepojoką mnie te objawy, bo nigdy takich nie miałam... A jest za wcześnie, żeby odwiedzić lekarza, więc proszę o pomoc.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Może Pani być w ciąży, być może zbyt wcześnie wykonała Pani test (6 dni po stosunku to minimum, a najlepiej odczekać co najmniej do terminu spodziewanej miesiączki). Jeśli wynik będzie pozytwyny, może Pani już umówić się na wizytę.

Pozdrawiam!