Czy to już koniec mojego związku?

21 letni konkubinat. on i ja własna dział. gosp. odnosze wrazenia ,że ucieka z domu , nie rozmawiamy o wspólnej przyszłości - jedynie tekst -zrobisz jak uważasz!od 3 miesiecy nie sypiamy ze soba . ostatnio adorował moją kuzynkę i dobrze sie bawił , Z rozmowy z nia i z nim coś wywnioskowałam !podejrzewam , a on milczy ! ona się wyparła jednak po wyjeździe są telefony do niej , czy to już koniec mojego związku ?jemu już nie ufam , jej zreszta też ! co zrobić

Dzień dobry,

Mogą Państwo wspólnie skorzystać z podjęcia psychoterapii pary.
Taka pomoc bardziej dostępna jest w ofercie prywatnej, niż w ramach NFZ.

Witam,
musi Pani szczerze porozmawiać z partnerem. Jeżeli zdecydują się Państwo ratować związek doradzam konsultacje u psychoterapeuty par.
Pozdrawiam.