Czy to kolejna ciąża?

Jestem 2,5 m-ca po porodzie, miesiączkę miałam w 2 m-cu po porodzie trwała 5 dni. Współżyłam z mężem i po stosunku zaczęłam krwawić. Od tej pory minęło 3 dni i dalej wydziela mi się śluz z krwią (niewielka ilość). Mam bóle u dołu brzucha jak na miesiączkę i bóle piersi.

Czy to normalne po porodzie siłami natury, czy może jakaś dolegliwosć? Przy czym byłam po 6 tyg. u swojego ginekologa i wszystko było w porządku.

Dzień dobry!

Trudno jest stwierdzić jednoznacznie co powoduje takie dolegliwości bez zbadania Pani. Jeśli miesiączka była 2 tygodnie wcześniej to znaczy , że mogła Pani współżyć w dniach płodnych z mężem. Pierwsze objawy ciąży były by odczuwalne najwcześniej po 3 tygodniach od współżycia, a więc jest na nie za wcześnie. Jeśli odczuwa Pani ból podbrzusza i jest plamienie to powinna Pani zgłosić się do ginekologa ponownie, żeby sprawdzić co jest przyczyną takich dolegliwości.