Czy to miesiączka: dziwny śluz

Witam ;) Ostatnio miałam miesiączkę, trwała ona aż 12 dni . Od 3.02. do 14.02. Czy to jest możliwe? Później, po miesiączce, wszystko było ok., pojawiał się śluz, a dzisiaj zauważyłam - w sumie to od wczoraj - z tym przeźroczystym śluzem znów leci mi krew. Co to może oznaczać? Czy to są znaki miesiączki?

Witam serdecznie,
Częste miesiączki mogą być spowodowane m.in. zaburzeniami hormonalnymi, stanami zapalnymi przydatków. W pierwszym przypadku leczenie polega na zastosowaniu tabletek zawierających żeńskie hormony. Natomiast w drugim podstawą leczenia jest antybiotyk.
Aby wyjaśnić przyczyną częstych okresów powinna Pani zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam