Czy to mogło dojść do zapłodnienia?

Witam.

Mam pytanie od 5 dni co 2-2,5 godz. odwiedzam toaletę, mam takie odczucie jakby jedzenie ciągle stało mi w gardle, boli mnie brzuch czasem kłuje mnie prawy czasem lewy jajnik, nie ciągle ale piersi również mnie pobolewają a czasem nawet jakby szczypały. Odczuwam zmęczenie i ciągle bym spała. Ostatni okres miałam 17 dni temu a teraz powinnam go dostać za jakieś nie całe 2 tyg. Czy jest prawdopodobieństwo, że to może być ciąża?

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Objawy, które Pani opisuje są zbyt wyraziste, by mogły śwaidczyć o ciąży poczętej przed kilkoma dniami. Ze względu na dolegliwości charakterystyczne dla młodej ciąży, warto wykonać test ciążowy. Być może do zapłodnienia doszło w trakcie zeszłego cyklu, a krwawienie sprzed 17 dni nie było miesiączką, tylko krwawieniem występujących w dniach spodziewanej miesiączki.
Niektóre panie mają takie krwawienia przez pierwszy trymestr ciąży.

Jeżeli test wyjdzie negatywnie, radziłabym skontaktować się z lekarzem rodzinnym, być może przechodzi Pani infekcję dróg moczowych.

Pozdrawiam.