Czy to może być ciąża? Testy są negatywne

Witam serdecznie:) Od 2 tygodni boli mnie dolna partia brzucha, okolice jajników. Ból jest kłujący, czasami taki chwilowy skurcz. Piersi zrobiły się  większe, bolące. W sumie to trochę jak na miesiączkę, która powinnam dostać 2 dni temu, (zawsze była regularna, co 28 dni).:(. Zrobiłam test bo myślałam, ze jestem w ciąży, jednak 3 testy ciążowe i wynik negatywny. Jest możliwość, ze test ciążowy jest niewiarygodny? Z moich obliczeń wynika, ze mogłabym być w 2 tygodniu ciąży. Nie wiem co mam zrobić, jestem w UK i niestety na spotkanie z ginekologiem nie mam co liczyć, nie mówiąc o fachowym badaniu:( Co zrobić i czy to rzeczywiście może to być ciąża?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Domowe testy ciążowe dają wiarygodne wyniki dopiero po 14 dniach od daty ryzykownego zbliżenia. Pani opis wskazuje, że testy wykonywane były na granicy czasowej. Jeżeli nie ma Pani możliwości skontaktowania się z lekarzem, radziłabym za kilka dni powtórnie wykonać test ciążowy. Ważne, by wykonać go z porannej porcji moczu, kiedy stężenie moczu jest największe.
Jednorazowe wydłużenie cyklu nie jest niczym niepokojącym. Jeżeli jednak wynik testu będzie ujemny, a cykle będą się wydłużać konieczna będzie wizyta u ginekologa, który wyjaśni przyczynę zaburzeń miesiączkowania.
Pozdrawiam.