Czy to może być grypa, czy cos poważniejszego?

  Witam! Mam 39 lat. Od 4 - 5 miesięcy wracają do mnie te same dolegliwości, zaczyna się od bólu a na koniec tak mnie całe ciało razi, że dotknąć się nie mogę. Mam przerwę jakieś 3 - 4 tygodnie i znowu powraca to samo. Chcę również dodać, że na ogól prawie wcale nie gorączkuję, tylko przez pierwszy dzień mam stan podgorączkowy, a później już normalnie 36. Tak fatalnie się czuję przez 3 dni potem znów ból głowy, ból uszu i trochę spływa wydzielina z zatok, potem ból mięśni, ból przy przełykaniu, czasami kaszel. A po paru tygodniach, znowu wraca to samo.

39 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Opisywane przez Pana dolegliwości wymagają dalszej diagnostyki i kontaktu z lekarzem.
Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego, wskazane oznaczenie przynajmniej podstawowych badań laboratoryjnych (morfologia krwi, poziom cukru, CRP, badanie ogólne moczu).
Zachęcam do wizyty u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam