Czy to może być infekcja? Pomocy!

Witam.

Mam 22 lata. Moje cykle są dość nieregularne i trwają ok 31-38 dni. Ostatniej miesiączki dostałam 27 października. Ok 28 listopada pojawiło się u mnie brązowe plamienie i trwało ok 5 dni. Początkowo myślałam, że to okres ale "sytuacja" nie rozwijała się. Dzień wcześniej kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Do tej pory nie pojawiła się miesiączka. Obecnie zauważyłam u siebie obfity bezbarwny lub biały śluz. Czy to może być infekcja?? A może ciąża?? Proszę o szybką odpowiedź.

Dzień dobry!

Obfity bezbarwny śluz nie świadczy raczej o infekcji ale białawy śluz grudkowy może być infekcją grzybiczą. We wczesnej ciąży ilość śluzu też ulega zwiększeniu dlatego jeśli ma Pani podejrzenia o bycie w ciąży najlepiej wykonać test ciążowy zakupiony w aptece.
z poważaniem