Czy to może być podwójne dziewictwo?

Witam serdecznie. Jakieś 3 lata temu miałam swój pierwszy raz. W trakcie przebicia błony poleciało trochę krwi i ból nie był aż tak silny. W trakcie tych 3 lat miałam 2 partnerów. których wielkość penisa był bardzo zbliżony. Co do częstości odbywanych stosunków nie było ich tak wiele i nie były częste. Ostatnio w trakcie stosunku (z nowym partnerem), którego gabaryty genitaliów były o wiele większe niż u pozostałych nastąpiło bardzo silne krwawienie. W trakcie wejścia do pochwy poczułam straszny ból podobny do tego jaki odczuwałam przy swoim pierwszym razie, był on chwilowy i minął. Czułam tak jakbym była zbyt ciasna, a jego członek jakby nie mógł dostać się do środka i wówczas nastąpiło bardzo silne krwawienie. Największy ból był na lewej ściance do wejścia pochwy. Byłam u mojej Pani ginekolog na badaniu i powiedziała mi że przebiła mi się ścianka wejścia do pochwy właśnie z tej strony gdzie mnie bolało i że teraz już krwawić nie będę. Nie wyjaśniła mi niestety dokładnie dlaczego tak się stało :(. Czy to możliwe że moja błona nie do końca była przebita z jednej strony i dopiero partner z większym penisem mógł ją przebić? Strasznie boję się teraz zbliżenia, aby nie powtórzyło się to znowu. Proszę o jakieś wyjaśnienie mi takiej sytuacji, bo nie wiem co o tym myśleć! Z góry Dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Uszkodzenie błony dziewiczej mogło nie być kompletne przed ostatnim stosunkiem. Mogła Pani jednak być niedostatecznie przygotowana do odbycia stosunku, co w połączeniu z wielkością członka mogło spowodować podrażnienia, otarcia i ból. Powinna Pani poprosić partnera o dłuższą grę wstępną i ewentualnie zastosować podczas następnego zbliżenia żel nawilżający (dostępne w aptekach bez recepty).