Czy to może być przepuklina?

Witam! Mam 17 lat. Od pewnego czasu zauważyłem, iż po wypiciu jakiegoś napoju, chodzę często do toalety, nawet 3 razy po wypiciu np. herbaty. Ostatnio zauważyłem jeszcze coś jednego, co mnie zaciekawiło i zainteresowało. Zaobserwowałem taką jakby kulkę pod skórą, wyczuwalną ręką. Z tego co dowiedziałem się na forum, może być to przepuklina. Proszę o odpowiedź specjalisty, co to może być.
17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Wszystkie opisane objawy łącznie mogą sugerować stan zapalny w obrębie narządów moczowo-płciowych. Nie wykluczone, że może być to zapalenie prostaty lub pęcherza. Wskazana zmiana wyczuwalna palpacyjnie może sugerować odczynowo powiększony węzeł chłonny. Aby stwierdzić jednoznaczną przyczynę, konieczne jest badanie urologiczne i ewentualnie badania dodatkowe.

Warto zwrócić uwagę czy występują takie objawy jak pieczenie podczas oddawania moczu, gorączka/zaczerwienienie w okolicy cewki moczowej, bolesność w okolicy podbrzusza.

Proponuję skonsultować problem z urologiem ewentualnie z lekarzem rodzinnym.

Redakcja abcZdrowie.pl