Czy to może być zespół Cushinga?

Mam pytanie czy mogę chorować na zespół cushinga? wyniki moich badań ?tsh w normie . dhea w normie , kortyzol wnormie , podejrzewam gdyz mam stany depresyjne , rozstepy ,otyłosc nieregularne okresy testosteron 122 mg jajniki wielopecherzykowe jakie badania zrobić czy to moze być zespół cushinga?prolatyna w normie nadmirne owlosienie wszedzie jakie leki brać ,metformax niepomógł na obnizenie testosteronu ,brak mozliwosci zajscia w ciąze od wielu lat ,

Szanowna Pani
Nie mam pełnych danych aby odpowiedzieć na Pani pytanie.Z przesłanych mi informacji raczej szukałabym zespołu policystycznych jajników.Radzę skontaktować się z ginekologiem endokrynologiem i podjąć diagnostykę w tym kierunku.Z rozstępami poradzimy sobie:)