Czy to może świadczyć o białaczce?

Witam, mam 21 lat. Od około połowy lutego 2010 pojawiły się u mnie duszności, ciężko mi jest nabrać głeboki oddech, bywam zmęczona. Odczuwam także ból w prawej ręce i nodze. Węzłów chłonnych nie mam powiększonych. W listopadzie 2009 robiłam morfologię i badania wyszły w porządku. Czy możliwe jednak, aby objawy, które się u mnie pojawiły, mogły świadczyć o zachorowaniu na białaczkę?

Witam serdecznie,

Uważam, że powinna się Pani zgłosić do lekarza (może być internista lub lekarz rodzinny). Lekarz zbierze dokładny wywiad, zbada Panią i skieruje w razie potrzeby na dodatkowe badania.

Objawów, jakie Pani opisuje, nie można lekceważyć, ponieważ czasami mogą wiązać się z poważną chorobą. Białaczki rozwijają się w ciągu krótkiego czasu, zazwyczaj kilku tygodni, a więc wyniki morfologii zrobione pół roku wcześniej mogą nie mieć większego znaczenia.

Proszę się nie martwić na zapas i pamiętać, że białaczki jednak są chorobami rzadkimi, więc prawdopodobieństwo, że jest Pani chora jest niewielkie.

Pozdrawiam serdecznie