Czy to możliwe, że choruje na ołowicę?

Witam czy możliwe może być że choruje na ołowice ? pewien człowiek mi to zasugerował , ? pije bardzo dużo ziół , a mówi sie że zioła są zatrute zanieczyszczonym środowiskiem, niemmam żadnych bólów ani złych dolegliwosci , czuje się dobrze ,niemmam kontaktu w pracy z żadnymi trującymi substancjami , prosze o odpowiedz ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście w tym momencie nie mam możliwości tego wykluczyć, jednak uwazam, że nie ma powodów do obaw ile brak jest objawów.