Czy to możliwe, że jestem w ciąży mimo, że występuje u mnie okres?

Miesiąc temu kochałam się z moim chłopakiem. Stosowaliśmy metodę przerywanego stosunku. Ok 5 dni później dostałam miesiączkę. Była raczej normalna, tylko że dostałam ją wcześniej niż zwykle. Bardzo się denerwuję, bo czytałam że po zapłodnieniu można mieć okres nawet przez trzy miesiące! Następną miesiączkę powinnam mieć za ok 5-7 dni. Błagam o jak najszybszą odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

z dużym prawdopodobieństwem nie jesteś w ciąży skoro wystąpiło u Ciebie krwawienie miesięczne. Warto jednak wykonać np.: domowy test ciążowy lub skontrolować poziom beat HCG w surowicy krwi celem weryfikacji Twoich wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie!