Czy to możliwe żeby w 2 tygodnie pozbyć się niechcianych wałeczków z brzucha?

Witam. Czy to mozliwe zebym przez 2 tygodnie pozbyla sie walkow z brzucha. Chodze na silownie, ostro cwicze w domu, chodze na basen, jestem na diecie , a za 2 tygodnie jade na wakacje a chce jakos wygladac na plazy. Co musze jeszcze zrobic zeby jakos przyspieszyc spalanie tluszu do wyjazdu. Pozdrawiam
ponad rok temu

Z tego co Pani pisze wynika, że więcej nie da się zrobić. Wszystko zależy od tego ile ma Pani tkanki tłuszczowej na brzuchu i czy ćwiczenia są tak dobrane, aby spalać właśnie tę zgromadzoną na brzuchu. Jeśli chodzi Pani na siłownię to na pewno warto jest zapytać trenera, jakie ćwiczenia pomogą wyrzeźbić brzuch. Ewentualnie może Pani kupić L-karnitynę - suplement diety wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. Działa on wyłącznie w trakcie stosowania wzmożonych ćwiczeń i przyspiesza spalanie zapasów tłuszczu.