Czy to możliwe, żebym była w ciąży? Proszę o radę

Dzień dobry męczy mnie jedna rzecz, kochałam się z facetem z zabezpieczeniem (prezerwatywą) w pierwszy dzień dni płodnych, wytrysk był we mnie, nie zastanawiałabym się nad tym gdyby nie to, że prawdopodobnie przy wyjmowaniu prezerwatywa została we mnie. Zastanawia mnie czy to jest możliwe żebym była w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Jeżeli podczas stosunku nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy ryzyko ciąży jest małe. W Pani przypadku trudno określić czy sperma przedostała się do Pani dróg rodnych. Niestety takie prawdopodobieństwo istnieje. Zatem istnieje również prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Pozdrawiam