Czy to normalne, że mam upławy w 17. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 17 tygodniu ciazy, od samych poczatkow mialam uplawy byly jasno brazowe, ciemno zolte, od kilku tygodniu sa one jasno zolte doddam, ze nic mnie nie boli, nie piecze, wiec czy w takim razie sa normalne w czasie ciazy ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć nie można powiedzieć, że jest to objaw prawidłowy. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa.