Czy to normalne żeby penis był w zwodzie podczas snu?

Jestem mężczyzną mam 36 lat, Mój problem polega na tym że podczas snu mam zwód od dwóch do trzech razy na noc, jest to strasznie dokuczliwe a czasami to aż boli mnie penis od tego zwodu, i przez to się  budzę nawet trzy razy w nocy, żeby tego zwodu uniknąć to muszę specjalnie wstać do ubikacji i się  załatwić, nawet jak nie mam takiej potrzeby się  załatwić to i tak wstaje bo dzięki temu mój penis powraca do normalności mam juz tak od paru lat nawet sam nie wiem jak długo to trwa. Nie mam żadnych snów erotycznych przy tym ani też erekcji po prostu mam tylko zwód. Co mam zrobić żebym spać spokojnie i żebym się  nie budził przez te zwody ,czy to jest normalne? bo chyba nie. Proszę o jakąś odpowiedz i z góry pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Wzwody nocne są naturalnym objawem fizjologicznym i ich występowanie w żadnym razie nie jest więc nieprawidłowością. Jeżeli jednak ich pojawianie się wiąże się z innymi dolegliwościami, w tym bólowymi - zalecam konsultację ze specjalistą urologiem.
Pozdrawiam.