Czy to objawy grzybicy?

Dzień dobry. Kilka miesięcy temu pojawiły się u mnie objawy - lekki dyskomfort przy oddawaniu moczu i słodki zapach. Zastosowałam żel przywracający prawidłowe ph pochwy i objawy minęły. Obecnie powróciło lekkie pieczenie i zauważyłam czasami lekkie upławy podbarwione krwią. Czy te objawy mogą być przyczyną rozwijającej się grzybicy? Dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Opisane przez Panią objawy nie są charakterystyczne dla grzybicy. Powinna Pani udać się do ginekologa - prawdopodobnie wystąpiła u Pani infekcja dróg rodnych, spowodowana czynnikami innymi niż grzyb, np. infekcja bakteryjna. Przyczyną niewielkich krwawień w środku cyklu może być także nadżerka. Tak czy owak, trzeba to jak najszybciej wyjaśnić.

Pozdrawiam!