Czy to symptom nawrotu nadżerki?

Witam serdzecznie. Mam 35 lat, stalego partnera. 13 dni po okresie mam uplawy brazowe. Wydaje mi sie ze jest to spowodowane owulacja ale powtarza mi sie to dosc regularnie; co miesiac, od roku. We weczesniejszych latach tego nie zauwazylam. Ostatnio robilam cytologie i nic nie wykazalo badanie. Kilka lat temu mialam nadzerke. Czy to moge byc sympton nawrotu nadzerki i czy te uplawy sa normalne? Z gory dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią brązowy kolor śluzu świadczy o podbarwieniu krwią. Teoretycznie, ponieważ pojawia się to regularnie, może być to plamienie owulacyjne. Skoro miała Pani ostatnio wykonywaną cytologię, a wynik jest prawidłowy to nadżerka właściwie może być wykluczona. Koniecznie proszę to jednak skonsultować z lekarzem ginekologiem - konieczne jest wykluczenie patologicznego podłoża dolegliwości.