Czy to zakażenie dróg moczowych, czy wszystko ok?

Ostatnia miesiączka była 2.04 od ok. 18.04 zaczęły mi się problemy z pęcherzem, przez jeden dzień oddawałam mocz z krwią. W kolejnych ciągle parcie na pęcherz. Lekarz przepisał mi f*** oraz dał skierowanie na badania.
Na badaniach byłam 4.05. wtedy już podejrzewałam, że mogę być w ciąży, zresztą 2 testy ciążowe to potwierdziły. Badanie z 4.05 beta-hcg dało wynik 1020 mIU/ml. więc wynika z twego, że jestem w ok 3 tyg. ciąży (całkiem możliwe). Odebrałam także wnyki moczu.

Badanie mikroskope osady nabłonki wielokątne - liczne w polu widzenia leukocyty - 10-15 - w polu widzenia bakterie - liczne w polu widzenia Badanie ogólne moczu - wynik z analizatora ciężar właściwy - 1,015g/ml pH - 6,5 urobilinogen - w normie bilirubina - ujemny ciała ketonowe - ujemny krew - ujemny białko - ujemny azotyny - ujemny leukocyty - 2+ glukoza - ujemny barwa - żółta klarowność - przejrzysta Teraz moje pytanie brzmi czy te wyniki są w miarę ok? Poza tym morfologia, glukoza, żelazo, ob, tsh 3 które były także wykonywane są w normie.
Na wizytę do ginekologa jestem umówiona za 2 tyg. z chwilą, gdy okazało się, że mogę być w ciąży odstawiłam f****, wprawdzie objawy zapalenia pęcherza ustąpiły, nadal dość często oddaje mocze, ale to pewno z powodu ciąży.
Czy powinnam się wcześniej zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu z tymi wynikami, czy poczekać do wizyty u ginekologa?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza wcześniej. Pani wynik wskazuje na utrzymywanie się infekcji dróg moczowych, ta natomiast, jeśli nie jest leczona, grozi nawet poronieniem. Wskazane będzie wykonanie posiewu moczu, w celu identyfikacji gatunku bakterii, którą jest Pani zakażona, oraz dobrania odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam serdecznie!