Czy to zapalenie zatok sitowych czy alergia?

Mam 21 lat, stwierdzony astygmatyzm oraz po wizycie u alergologa i testach nic nie wykryto. Mimo to często bolą mnie oczy a dokładniej czuję jakby powieki mi naciskały na gałki oczne, po czym spływa mi wydzielina, ale nie nosem tylko gardłem, oddycham swobodnie bez problemu tylko ten ucisk powiek. Co to może być?

21 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Opisywane przez Panią dolegliwości mogą mieć przyczynę w nieskorygowanej wadzie wzroku. Może się to zdarzać po dłuższej pracy, może mieć Pani uczucie zmęczenia, dyskomfortu w okolicy oczu czy nawet bólów głowy. Proponuje wizytę u lekarza okulisty i sprawdzenie oraz ewentualne skorygowanie aktualnej wady wzroku.

Pozdrawiam