Czy to zwykły ból brzucha?

Praktycznie przez cały czas boli mnie brzuch, a kiedy coś zjem, to boli mnie jeszcze gorzej - raz już był taki dzień, że zjadłam tylko jeden posiłek, bo tak bardzo mnie bolał, a później zemdlałam, więc zaczęłam jeść normalnie, 3 razy dziennie. Jestem wegetarianką, więc dobrze się odżywiam, ale brzuch nadal boli. W dodatku czasem bolą mnie żebra - nie wiem czy to ma jakieś powiązanie.
KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Bóle brzucha mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychiczne.
Warto zastanowić się, czy nie pojawiły się w Twoim życiu jakieś sytuacje stresujące, które mogłyby przyczynić się do dolegliwości. Proszę pamiętać, że diagnozę dotyczącą bólu może postawić tylko i wyłącznie lekarz w kontakcie bezpośrednim, dlatego jeśli dolegliwości nie minął to prosze udać się do lekarza.
Pozdrawiam