Czy tym razem również doszło do wczesnego poronienia?

Witam,
bardzo proszę o pomoc. Po dwóch tygodniach od ukończenia miesiączki współżyłam z narzeczonym, jak zawsze prosto po stosunku miałam krwawienie, ale zaniepokoiło mnie to, że dwa dni po stosunku bardzo rozbolał mnie dół brzucha- całe podbrzusze, zupełnie jak przy miesiączce, które mam bolesne, jednak nie jest to raczej miesiączka- dwa tygodnie za wcześnie. Plamiłam ostro krwią jasnej barwy, ale tylko przez godzinę dwie, teraz boli mnie podbrzusze choć znacznie mniej, ale zamiast krwi występuje jakieś brudzenie, ciemne, w tym jakaś błonka, martwi mnie to, ponieważ dokładnie dwa lata temu miałam krwotok i skończyło się szpitalem. Lekarze mówili, że prawdopodobnie było to wczesne poronienie, jednak wtedy krew była ciemna i obfita oraz były spore skrzepy.
Bardzo proszę o pomoc, co się ze mną dzieje?

Witam serdecznie,

Krwawienie oraz dolegliwości bólowe w połowie cyklu mogą być spowodowane owulacją. Wówczas nie ma powodu do niepokoju. Inną przyczyna plamienia może być implantacja. Również nie wykluczone,że przyczyną Pani dolegliwości są zaburzenia hormonalne.
Bez badania ginekologicznego nie można określić przyczyn Pani dolegliwości. Dlatego proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam