Czy uczucie - „czegoś” w brzuchu - takiej pełności, może oznaczać ciążę?

Dzień dobry!
Mam na imię Marlena, mam 23 lata i bardzo nieregularne cykle, trwają różnie – 28, 36 i nawet 50 dni. Na początku sierpnia odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, u ginekologa dostałam O*** i E*** na wywołanie miesiączki.
Krwawienie trwało od 25.09.2010-29.09.2010, później 15 dni, po tym krwawieniu jakieś dziwne 2-dniowe plamienie się pojawiło (15, 16 października - bardzo ciemne, nieduże, średnie), dodam, że współżyję regularnie (stosunek przerywany, bez dodatkowej antykoncepcji) i dostałam B**** od ginekologa na zbicie prolaktyny, bo miałam zawyżoną i mam to brać przez ok. Rok.
Teraz czuję jakbym miała coś w brzuchu, takie uczucie pełności i to nie jest raczej związane z wypróżnianiem, bo nawet „po” tak się czuję - nigdy tak nie miałam - mam bardzo wrażliwe piersi i jakoś apetyt mi się zwiększył. Zdaje mi się, że załatwiam się częściej niż wcześniej, więc moje pytania są takie:
1. Czy kobiety w ciąży wczesnej mogą czuć dziecko? - nie kopanie, itd., tylko takie uczucie, że coś tam po prostu jest
2. W którym tygodniu brzuszek ciążowy staje się zauważalny?
3. Kiedy mam zrobić test, skoro moje miesiączki nie są regularne?
4. Czy te 2 dni plamienia mam zaliczyć jako początek nowego cyklu, czy co to w ogóle było?
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Marlena

Witam serdecznie,
Kobiety, które nie rodziły, pierwsze ruchy dziecka czują około 20 tygodnia ciąży. Natomiast w przypadku kolejnej ciąży pierwsze ruchy dziecka kobiety odczuwają około 18 tygodnia. W Pani przypadku jest za wcześnie na odczuwanie ruchów dziecka.
Pojawienie się brzucha jest indywidualne. Około 10 tygodnia ciąży powinien już być delikatnie zaokrąglony.
Plamienie, które pojawiło się około 2 tygodniu po miesiączce, może odpowiadać owulacji.
Gdyby to była owulacja, to może już Pani wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam