Czy w ciąży mogę używać krople nawilżające do oczu?

Witam. chciałabym zapytać, czy mogę stosować w czasie ciąży krople nawilżające do oczu, jeśli tak to jakie (o jakim składzie)? Od pewnego czasu występuje u mnie tzw. "suche oko", szczególnie po paru godzinach pracy przed komputerem. Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

W czasie ciąży nie istnieją żadne przeciwwskazania do używania kropli nawilżających.
natomiast, jeżeli ma Pani skłonność do alergii polecałabym krople bez konserwantów, jak chociażby  Hyabak.

Pozdrawiam