Czy w czasie dni niepłodnych mogłam zajść w ciążę?

Miesiączkę według moich obliczeń dostanę 1 stycznia. Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia 28 grudnia.

Czy mogłam zajść w ciążę?

Witam serdecznie,

nie podała Pani, ile dni trwają cykle i czy są regularne. Dlatego nie da się określić, kiedy ma Pani dni płodne, a kiedy niepłodne.

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia, zawsze należy liczyć się z możliwością zajścia w ciążę. Dlatego po około 10-14 dniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam