Czy w plamieniu implantacyjnym mogą pojawić się skrzepy?

Witam. Moje pytanie jest odnośnie plamienia. Czy w plamieniu implantacyjnym mogą pojawić się skrzepy? I czy za każdym razem takie plamienie to tylko "kilka plamek"? Ponieważ nie wiem czy w moim przypadku wystapilo plamienie czy miesiączka. Wydaje mi się ze miesiączka, jednak pierwszy raz jest sporo mniej obfita niz zawsze. Ale nie są to też małe plamki. I zaobserwowałam skrzepy. Czy zdaniem Pani/Pana może to być plamienie czy raczej miesiączka? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu zweryfikować jaką przyczyną ma krwawienie. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.