Czy w trakcie okresu jest możliwość zajścia w ciążę?

3 miesiące temu kochałam się z chłopakiem w trakcie miesiączki. Był to 4 dzień okresu, a zazwyczaj mam go 5-6 dni. Chłopak spuścił się we mnie. Od niedawna bolą mnie piersi i mam dziwne pulsowanie w brzuchu. Przez ostatni tydzień miałam mdłości.

Czy to możliwe, że to jest ciąża?!

KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
nie napisałaś kilku istotnych informacji, m.in. ile dni mają Twoje cykle, czy przez te 3 miesiące miałaś krwawienia miesięczne.
Odpowiadając jednak na Twoje pytanie, jest szansa na ciażę. Plemniki żyją w odpowiednich warunkach nawet do tygodnia.
Proponowałabym nie sugerować się objawami, tylko jak najszybciej wykonać test ciążowy. Dla większej pewności możesz wykonać test z krwi, który jest dostępny w prawie każdej przychodni.
Pozdrawiam