Czy w tym przypadku istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Witam serdecznie!

Mój przypadek jest następujący: Pieściliśmy się razem z moja partnerka doszło do zetknięcia się naszych narządów jednak nie było wytrysku. Głębokość wsadzenia narządu była bardzo mała dosłownie kilka milimetrów. Partnerka miała raczej dni niepłodne ( początek okresu to 1-2 grudnia a cykle są różne) mógł się dostać preejakulat.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

W opisanej sytuacji prawdopodobieństwo zapłodnienia jest małe.
Jednakże aby wykluczyć taką możliwość należy określić dokładnie czy był to dni niepłodne (najlepiej metodą objawowo-termiczną, zapytać partnerkę).
Zdania co do obecności w preejakulacie plemników zdolnych do zapłodnienia są podzielone, trudno wykluczyć taką możliwość jednoznacznie.

Proponuję poczekać do spodziewanego terminu okresu.