Czy warto zmieniać się dla kogoś innego?

Zakochalem sie I mialem dziewczyne ktora mnie wiele nauczyla tzn. mowila mi ze jestem czerstwy taki I owki ale wiem ze to prawda... chce sie zmienic poprawic swoja osobowsc I moze tez dlatego ze bede chcial ja jeszcze kiedys odbic wiem ze gdybym byl troche inny bylbym z nia nadal ale tez nie wiem czy To jest dobre podejscie " bo ona widziala to I to I chce zmienic to" czy poprostu przewartosciowac inne cechy samemu?

Ostatecznie zmiana nie gwarantuje odzyskania dziewczyny. Nie warto więc robić czegoś wbrew sobie, bo to Pan potem zostanie z tym "nowym ja", które niekoniecznie będzie zgodne z Pana prawdziwymi potrzebami.

Witaj serdecznie. Jest kilka ważnych informacji, które powinieneś wiedzieć.
Po pierwsze - ważne jest by się dobrze czuć.
Po drugie - zmieniaj się dla Siebie.
Po trzecie - zmieniaj się dla osoby, którą kochasz jeśli ona kocha Ciebie.
Po trzecie - nie krzywdź innych.
Po czwarte - zmiana wiąże się z poświęceniami - musisz się z nimi liczyć ;-)

Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję, że wyczerpałem temat :)
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk