Czy wciągnięcie jednej brodawki należy zbadać w kierunku raka piersi?

Mam 55 lat, 9 lat temu przeszłam menopauze. Mamografię robiłam w tym roku i była prawidłowa. Ale 2 miesiące temu tuż po mamografi wciągnęło mi część lewego sutka. Nie wiem czy łączyć to z badaniem? Czy może z wypróbowywaniem przez 2 miesiace leku VAgifen? Stało sie to 1 dnia i trochę czułam pobolewanie, ale teraz nie odczuwam bólu, pod pachą nie mam guzków, pierś jest krągła nie pomarszczona tylko wygląda jakby ktoś igłą nakłuł sutek. Przed dojrzewaniem miałam ten sutek wciągnięty, ale potem normalnie wyrósł i karmiłam piersią. Nie było żadnych dolegliwości. Leczę się 16 lat na RZS i boirę niesteroidowe leki przeciwzapalne. Czy może to mieć związek z rakiem?

Szanowna Pani, myślę, że powinna Pani skontaktować się ze swoim lekarzem.
Trudno powiedzieć coś na temat przyczyny zmiany jaka zaszła w wyglądzie piersi bez obejrzenia i zbadania piersi. Być może konieczne będzie także badanie USG.

Nie wiązałabym tego raczej z pobieraniem leków.