Czy włosy będą w końcu odrastać?

Mam 23 lata i jestem kobietą. Rok temu przeszłam silny stres, po którym zaczęły wypadać mi włosy - na dzień dzisiejszy mam bardzo duży płat po prawej stronie i mniejszy po lewej - po mimo tego, że stres już się skończył włosy nadal mi wypadają. Mieszkam w Niemczech od 1,5 roku, chodzę do lekarza i po zrobieniu wszystkich wyników nie stwierdzono żadnej choroby. W Polsce byłam rok temu i tam psycholog stwierdził depresję lekową - nie biorę żadnych leków. Proszę o pomoc, czy włosy będą w końcu odrastać? Bo nie mam już siły, a one ciągle wypadają.

Witam serdecznie,
Po silnych stresach rzeczywiście może dochodzić do nadmiernego wypadania włosów., jednak rok to już dość długi okres czasu. Może warto rozważyć wizytę u dermatologa?
Jeżeli nie były wykonywane badania z zakresu chorób tarczycy to także warto wziąć je pod uwagę.
Pozdrawiam