Czy wprowadzić do diety dwumiesięcznego dziecka mleko modyfikowane?

Witam! Mój synek niedługo kończy dwa miesiące, wazy lekko ponad 5kg ,ja karmie go tylko piersią, piersi nigdy strasznie mi sie nie napelnialy nawet kiedy maluszek nie jadl(bo spał) nawet 5 h, ale ostatnio wydaje mi sie ze napełniają sie mniej niż zwykle. Synek czasem pije jak szalony a czasem odpycha cycka a pije z chęcią przegotowaną wodę, wypija jej 2 ml zazwyczaj. Boje sie ze moje mleko mu nie wystarcza dlatego pije wodę, nie wiem czy nie powinnam wprowadzić mleka modyfikowanego?! Proszę o o

Proszę karmić piersią, nie musi pić wody no pierś powinna mu wystarczyć.karmić na żądanie.od 5 miesiąca można zacząć podawać zupki i owoce