Czy współżycie bez prezerwatywy jest bezpieczne?

Hej;) mam pytanie. Czy sex bez zabezpieczenia jest bezpieczny.? Jesli partner moj nigdy nie ma wytrysku w srodku. Dziekuje za odp. I po jakim czasie od wspolzycia moga wystapic objawy, kiedy zrobic test by byl wiarygodny

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie jest, gdyż w preejakulacie, wydzielanym przez partnera przez cały czas trwania stosunku płciowego, także znajdują się plemniki. test ciążowy by można go było uznać za wiarygodny należy wykonywać nie wcześniej niż po 14 dniach od stosunku potencjalnie skutkującego zapłodnieniem.