Czy wyczuwalna jest komórka jajowa?

Parę dni temu wyczułam w środku narządów tak jakby kuleczkę czy to może być komórka jajowa? Znajduje się tak jakby koło podbrzusza nie jestem pewna czy to kuleczka ale tak mi się wydaję.

Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ to bardzo ważne dla mnie. Z góry Dziękuję .

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Nie ma możliwości aby wyczuć komórkę jajową.  Patologiczna zmiana, która pojawiła się w obrębie narządów płciowych wymaga konsultacji lekarskiej.
Pozdrawiam