Czy wyłysieję?

Witam, mam zakola od urodzenia. Czy to oznacza, że wyłysieję?

ponad rok temu

Witam!

"Zakola od urodzenia" to po prostu tzw. wysokie czoło. To nie jest żadna patologia, to po prostu taki typ urody. Jedni mają niskie czoło, a inni wysokie. Dawniej wysokie czoło u mężczyzny było uważane za cechę dodającą dostojeństwa. W średniowieczu ideałem kobiety była niewiasta z bardzo wysokim czołem (elegantki potrafiły wyrywać sobie włosy z czoła, aby stać się piękną).

Pozdrawiam!