Czy wyrwane włosy na głowie odrastają?

Witam serdecznie! Noszę dosyć długie włosy i uprawiam Judo i niestety co jakiś czas zdarza się, że włosy zostaną wyrwane, przeważnie na grzywce i w okolicach zakoli, zawsze po ok. 3 miesiącach odrastały. Niestety tym razem tak się nie stało i odrosło zaledwie kilka włosków mimo upływu 3 miesięcy. Wobec tego mam pytanie: czy jeśli kilkakrotnie w tym samym miejscu włosy zostaną wyrwane (dodam, że mam sporo łysych placków w tych miejscach) to czy jest szansa, że odrosną? Ile to może trwać? Dodam, że teraz golę się na łyso żeby uniknąć ponownego wyrwania włosów. Proszę o poradę. Pozdrawiam serdecznie.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Włosy nie odrastają jedynie w przypadku zniszczenie cebulki włosa, do tego raczej nie doszło, więc roszę spokojnie czekać włosy powinny odrosnąć.

Pozdrawiam.