Czy wystąpienie okresu oraz negatywne testy wykluczają zapłodnienie?

Dzień dobry.
Cykle mam czasami bardziej, a czasami mniej regularne. Okres miałam 27 października. Trwał ok. 5 dni. Zaczął się obfitym krwawieniem przez ok. 3 dni, później plamienia brązowe. Często wygląda w ten sposób. Jeżeli stosunek nastąpił między 6 a 7 listopada, a następnie okres wystąpił 26 listopada, czyli mniej więcej w terminie, można wykluczyć zapłodnienie? Okres trwał ok. 6 dni.
Przez pierwsze 2 dni krwawienie było obfite, 3-ci dzień skąpsze, a następnie brązowe plamienia. Zrobiłam 3 testy. Pierwszy w 4-tym dniu okresu wieczorem i wyszedł negatywny. Następny 3 grudnia rano z pierwszego moczu i wyszedł negatywny. Następny 5 grudnia rano, 4 tygodnie od stosunku, z drugiego moczu i też negatywny. Jestem w połowie cyklu i mam trochę obrzmiałe piersi. Poza tym wydzielina z pochwy jest biała. Czy wystąpienie okresu, choć mniej obfitego i 3 negatywne testy wykluczają zapłodnienie?

Witam serdecznie,

W przypadku wystąpienia kolejnych miesiączek oraz negatywnych kilku testów ciążowych w zasadzie ciąża jest wykluczona.
Natomiast biała wydzielina z pochwy może być fizjologiczną wydzieliną. Gdyby miała nieprzyjemny zapach i towarzyszył by jej świąd okolic intymnych to świadczy o infekcji dróg rodnych.
W Pani sytuacji nie ma powodów do niepokoju.

Pozdrawiam