Czy z moim narzeczonym jest wszystko dobrze? Dlaczego ma przezroczystą i bardziej płynną spermę?

Zwykle kochaliśmy się z moim narzeczonym codziennie lub dwa razy dziennie i jego sperma była normalna - biała i lepka. Trwało to ponad 1 rok. Ostatnio wyjechałam na dwa tygodnie i po powrocie mój ukochany zaczął miewać spermę płynną dosyć i przezroczystą, a także mimo iż jest bardzo podniecony i szybko się podnieca ma problem, by mieć orgazm. Kiedyś ten problem nie istniał. Czy coś jest nie tak? Czy to chwilowy brak formy?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Opisane przez Panią objawy, ze względu na swą małą charakterystyczność, mogą być związane z bardzo wieloma stanami chorobowymi.

Stąd też nie ma możliwości, by bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta udzielić Pani bardziej wyczerpującej odpowiedzi. Nie jest to możliwe w ramach porady internetowej. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który znając historię choroby, będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl