Czy z takimi objawami powinnam udać się do lekarza?

Witam, mam 17 lat i od ok. miesiąca odczuwam kłucie w klatce piersiowej. Czasem pojawia się ono w okolicach prawej łopatki, czasem obejmuje płuca. Nie trwa długo, pojawia się niespodziewanie, jego siła jest bardzo różna. Od 2 dni towarzyszy temu chrypka, mam trudności z oddychaniem "pełną piersią". Ostatnio też miewam tzw. gorsze dni, nie mam na nic ochoty, chce mi się spać, jestem przygnębiona, zauważyłam również brak apetytu. Dodam jeszcze, że 4 lata temu wykryto u mnie guza w opłucnej, którego skutecznie zlikwidowano za pomocą drenażu. Przyjmowałam także leki przeciwgruźlicze. Być może jest to powiązane z moimi dolegliwościami.
17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
z uwagi na przebytą w przeszłości chorobę, opisane dolegliwości wymagają diagnostyki. Wskazana pilna wizyta u lekarza rodzinnego!

Pozdrawiam