Czy palenie marihuany spowodowało zaburzenia równowagi?

Witam! Mam 19 lat. Piszę z pewnym problemem: pewnego dnia, dokładnie 75 dni temu, zapaliłem dość sporą ilość marihuany i zaczęły się moje problemy, mianowicie zacząłem mieć zaburzenia równowagi, zaburzenia widzenia i ten stan utrzymuje się do dzisiaj. Dodam, że jestem osobą przy kości:) i tu mojej pytanie: co mi może być? Czy to nadal skutek marihuany? Jeżeli tak - jak mogę przyspieszyć jej usunięcię z organizmu? Pozdrawiam!

Witam seredecznie.

Związki o działaniu psychoaktywnym zawarte w konopiach mogą kumulować się w organizmie, gdyby jednak Pana dolegliwości były związane z ich działaniem, to z czasem upływającym od zapalenia - ich nasilenie stopniowo zmniejszałoby się. Jeśli objawy utrzymują się na tym samym poziomie, to należałoby wykluczyć inne przyczyny.

W tym celu polecam Panu wizytę u lekarza rodzinnego oraz u neurologa.

Z pozdrowieniami