Czy zaszłam w ciążę przed okresem?

Witam! Mam 29l at i jestem matką trójki dzieci. Z każdą moją ciążą było inaczej przy pierwszej ciąży miesiączka zanikła mi od razu przy drugiej miesiączkowałam do trzeciego miesiąca ciąży. Cykle mam zazwyczaj co 26-28dni. Przy trzeciej ciąży też było inaczej ponieważ między 11 a 13 października 2009 r. dostałam miesiączkę. Współżyłam z mężem 26 października i mieliśmy tak zwaną wpadkę, ale miesiączkę dostałam 6 listopada 2009 r. ostatni raz i potem okazało się, że jestem w ciąży. Czy jest możliwe, że właśnie tego 26 października zaszłam w ciążę? Termin porodu miałam na 13 sierpnia 2010r ale ciążę miałam przenoszoną i urodziłam w 42 tygodniu ciąży.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Najczęściej zatrzymanie miesiączki jest typowym prawdopodobnym objawem ciąży, jednakże może wystąpić drobne krwawienie przypominające krwawienie miesięczne pod względem terminu.
Zdarza się to tylko u niektórych kobiet, ale jest to również fizjologia.

Redakcja abcZdrowie.pl