Czy zawsze muszą występować symptomy, które świadczą o zbliżającym się okresie?

A jeszcze mam pytanie odnośnie odpowiedzi Pani doktor, ja nie współżyłam od tamtego miesiąca po tym jak skończył mi sie okres, czyli już ponad miesiąc nie było stosunku. I czy zawsze muszą występować symptomy, które świadczą o zbliżającym się okresie, czyli bolące piersi? Czy mogą one być jedynie tak jak to jest teraz w moim przypadku powiększone i pulchniejsze? A jeżeli chodzi o sale operacyjną byłam po śniadaniu i później jak doszłam do siebie mogłam spokojnie patrzeć na wykonywaną operacje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie mam wglądu w poprzednie zadane przez Panią pytanie, dlatego też nie mogę zestawić informacji, które Pani tam napisała. Odpowiadając jednak na Pani pytanie, nie zawsze muszą występować objawy, które zazwyczaj występują przed miesiączką. Objawy mogą mieć także po prostu mniejsze nasilenie.