Czym jest testosteron wolny i co się dzieje, gdy jest go za mało?

Dzień dobry! Dostałam od ginekologa szereg badań i był tam między innymi testosteron wolny. Co to jest testosteron wolny i co się dzieje, gdy jest go za mało (0,72ng/l)?

Testosteron odpowiedzialny jest za wystapienie cech meskich jak np: owłosienie, Podała Pani za mało danych . Proszę o napisanie dlaczego zlecono te badania .