Czym może być spowodowany ból z lewej strony brzucha?

Witam. Od kilku dni mam tępy ból brzucha nasilający się podczas siedzenia na wysokości żeber z lewej strony. Kiedy leżę na wznak bądź chodzę ból jest prawie nieodczuwalny.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisany ból prawdopodobnie może być spowodowany m.in zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie kręgosłupa lub mięśni przykręgosłupowych. Aby postawić jednoznaczne rozpoznanie konieczne jest badanie ortopedyczne i ewentualnie badania obrazowe.

Proponuję skonsultować problem z lekarzem rodzinnym lub ortopedą.

Redakcja abcZdrowie.pl