Czym są duże skrzepy podczas miesiączki?

Czym są duże skrzepy podczas miesiączki? Pojawiają się kilka razy w czasie okresu. Są troche ciemniejsze od krwi i mają konsystencję podobną do galaretki.

Witam. Takie skrzepy mogą występować podczas normalnej menstruacji, nie jest to powód do niepokoju. Warto jednak skonsultować się z ginekologiem który przeprowadzi bezpośrednie badanie.