Czym się kierować przy wyborze gabinetu oferującego depilację laserową?

Zastanawiam się nad depilacją laserową. Ofert jest dużo, sprzęty różne. Czym się kierować przy wyborze gabinetu?

Dzień dobry,

Przy wyborze gabinetu warto przede wszystkim kierować się laserem, którym epilacja będzie wykonywana. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepsze efekty uzyskujemy przy użyciu lasera diodowego o optymalnej długości fali 810 nm. Technologia ta pozwala nam trwale zniszczyć strukturą odpowiedzialną za wzrost włosa. Do zabiegu epilacji warto też się przygotować. Na miesiąc przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać korzystania z depilatora, wosku i wdrożyć golenie się maszynką. Trzeba również odstawić suplementy diety zawierające skrzyp czy pokrzywę. Włosy powinny być ogolone na dzień przed zabiegiem a skóra nie powinna być opalona.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska
Kosmetolog

Witam przy wyborze gabinetu do depilacji najważniejsze jest to aby był bardzo dobrej jakości sprzęt do wykonania zabiegu, aby był to sprzęt medyczny, który nie poparzy skóry,ważne jest również to aby wykonać go w profesjonalnym gabinecie, w którym personel jest odpowiednio przeszkolony.
3 tygodnie przed zabiegiem włosów nie należy usuwać z cebulkami, dzień przed zabiegiem należy je zgolić maszynka jednorazową. Włosy do depilacji muszą być koloru ciemnego i nie można chorować na epilepsję oraz być w ciąży.