Czym spowodowane są bóle głowy w ciąży?

Witam,
jestem w 8 tyg. ciąży i strasznie cierpię na bóle głowy od rana do wieczora. Jest to taki uciskający ból w okolicach czoła i skroni. Dodam, że biorę 2 razy dziennie D***. Lekarz twierdzi, że to może zatoki, ale nie mogę zrobić prześwietlenia. Mam niskie ciśnienie 100/50.
Czy to normalne w ciąży? Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry!
Przypuszczam, że sugestia doktora może być trafna. Może Pani udać się do laryngologa. Być może będzie mógł przepisać leki działające miejscowo, bez nieprawidłowego wpływu na ciążę.
Z poważaniem