Data ostatniej miesiączki a planowanie płci dziecka

Witam chce zajsc w ciaze mam ostatnia miesiaczke mialam 12 marca chccialabym bardzo miec synka prosze o wiadomosc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem ile trwają Pani cykle a to kluczowa informacja w tej sytuacji. Niemniej jednak przy regularnych cyklach 28 dniowych owulacja przypada na 14. Nie ma sprawdzonej metody na poczęcie chłopca, choć statystycznie największe szanse daje stosunek/stoaunki bezpośrednio przed i w dniu owulacji.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma możliwości określenia dni płodnych na podstawie zamieszczonych powyżej informacji, a co za tym idzie porada jest niemożliwa do udzielenia.